Opendeur politiezone Puyenbroeck
Geplaatst op 10/08/2026
Op 27 september in het Politiehuis in Lochristi
Opendeurdag Politiezone Regio Puyenbroeck
Op zondag 27 september 2026 zet het Politiehuis in Lochristi de deuren open. Iedereen is er welkom voor een namiddag vol demonstraties, rondleidingen, voertuigen en activiteiten voor kinderen. Ook voor een hapje en een drankje wordt gezorgd. De bezoekersroute is volledig rolstoeltoegankelijk.
De politie zorgt voor een boeiende namiddag met activiteiten voor jong en oud. Je kan deelnemen aan infosessies over de politiewerking, een rondleiding volgen in het Politiehuis of langskomen bij de rekruteringsstand. Wie meer wil weten over cyberveiligheid, kan deelnemen aan een workshop over hoe je jezelf beter beschermt tegen cybercrime.
Daarnaast krijg je een blik achter de schermen: je kan een politiecel bekijken, meer te weten komen over forensisch onderzoek en ervaren hoe een arrestatiefoto en vingerafdrukken worden genomen. Buiten zijn er demonstraties met drones en met de politiehond, zie je hoe een arrestatie of een noodoproep verloopt en kan je plaatsnemen in de tuimelwagen.
Voor de kinderen is er een springkasteel vermomd als politiehelikopter. Er is ook kindergrime en wie wil, kan op de foto op een politiemotor.
Praktisch
- Zondag 27 september, van 13.00 tot 17.00 uur
- Politiehuis Lochristi, Dekenijstraat 3, 9080 Lochristi
