Samenstelling gemeenteraad

De Zelzaatse gemeenteraad bestaat uit 24 raadsleden waaronder de burgemeester, de schepenen en de OCMW-voorzitter. De algemeen directeur staat de gemeenteraad bij en fungeert er als verslaggever.

De huidige gemeenteraad bestaat uit raadsleden van volgende partijen:

SP-A: 7 raadsleden

  • Burgemeester Brent Meuleman , Debbautshoekstraat 1 - 9060 ZELZATE - brent.meuleman@zelzate.be - 
  • Schepen Luc Van Waesberghe , Schwarzenbeklaan 14 - 9060 ZELZATE - luc.vanwaesberghe@zelzate.be - 
  • Schepen Isabel Dellaert , Sint-Sebastiaanstraat 56 - 9060 ZELZATE - isabel.dellaert@zelzate.be - 
  • Gemeenteraadslid Kevin Uytterhaegher, Kleine Landeigendomlaan 22 - 9060 ZELZATE - kevinuytterhaegher@telenet.be - 
  • Gemeenteraadslid Lucien Van de Velde, Leegstraat 33 - 9060 ZELZATE - lucien.van.de.velde1@telenet.be -  
  • Gemeenteraadslid Gino D'haene,Tunnellaan 102 - 9060 ZELZATE - gino.d'haene@abvv.be -  
  • Gemeenteraadslid Matthias Cassier, Marguerite Ottestraat 13 - 9060 ZELZATE - cassiermatthias@gmail.com - 

PVDA+: 6 raadsleden

  • Schepen Geert Asman , Debbautshoekstraat 1b -  9060 ZELZATE - geert.asman@zelzate.be - 
  • Schepen Steven De Vuyst, Denderdreve 12 D - 9060 ZELZATE - steven.devuyst@zelzate.be - 
  • Gemeenteraadslid Dirk Goemaere, Assenedesteenweg 41 -  9060 ZELZATE - goemaere.dirk@skynet.be - 
  • Gemeenteraadslid Karl Segers , Tweede-Gidsenlaan 10 - 9060 ZELZATE - segers.deblock@skynet.be - 
  • Gemeenteraadslid Debbie De Vleesschauwer, Burgemeester Camille Leynlaan 9 - 9060 ZELZATE - debbie_dv@hotmail.com -  
  • Gemeenteraadslid Karel Van Bever , Tuinwijkstraat 9/0202 - 9060 ZELZATE - karelvanbever@hotmail.com -  

VLD-SD : 6 raadsleden

  • Gemeenteraadslid Frank Bruggeman , Maurice Salzmannlaan 32 - 9060 ZELZATE -  frank.bruggeman1@telenet.be - 
  • Gemeenteraadslid Marleen Maenhout , Denderdreve 126A - 9060 ZELZATE -  marleenmaenhout@telenet.be - 
  • Gemeenteraadslid Kristof Stevelinck , Onteigeningsstraat 41 - 9060 ZELZATE -  kristof.stevelinck@gmail.com - 
  • Gemeenteraadslid Jan De Beule, Schepen René De Deckerlaan 38 - 9060 ZELZATE - jan.debeule@engie.be - 
  • Gemeenteraadslid Vincent Dierickx, Wachtebekestraat 184 - 9060 ZELZATE - dierickxvincent@gmail.com - 
  • Gemeenteraadslid Filip Bruggheman, Koning Albertlaan 48 - 9060 ZELZATE - filipbruggheman@gmail.com -  

ONAFHANKELIJK  : 1 raadslid

      *  Gemeenteraadslid Kurt Van Weynsberghe, Patronagestraat 48 - 9060 ZELZATE - kurt.vw1@telenet.be - 

Zelzate Positief : 1 raadslid

  • Gemeenteraadslid Rik Laureys, Tunnellaan 55 - 9060 ZELZATE - rik.laureys@scarlet.be - 

N-VA: 1 raadslid

  • Gemeenteraadslid Martin Acke, Leegstraat 156a - 9060 ZELZATE - martin.acke@gmail.com - 

VLAAMS BELANG : 1 raadslid

       *   Gemeenteraadslid Guy D'Haeseleer, Kerkstraat 121 - 9060 ZELZATE - guy.dhaeseleer1@telenet.be -  

Verklaring over cookies